V souvislosti s ustanovením registrační značky vozidla jako identifikátoru držitele parkovacího oprávnění jsme parkovací karty zvirtualizovali a pro naše rezidenty a předplatitele připravili eshop.
 
 
Samoobsluha, jak jsme eshop nazvali, umožňuje žadateli zakoupit virtualizovanou rezidenční nebo předplatitelskou parkovací kartu z pohodlí domova nebo kanceláře. Jedinou podmínkou je, že tento žadatel musí být v technickém průkazu vlastníkem nebo provozovatelem vozidla, pro které má být karta pořízena.
 
Nutnost ověřit osobní údaje žadatele a údaje o vozidlu v základních registrech před koupí parkovací karty totiž platí i pro Samoobsluhu. Zatímco vlastníky či provozovatele vozidla lze vzdáleně ověřit snadno, jiné životní situace vyžadují nadále osobní konzultaci a podání žádosti v Zákaznickém centru.
 

Získejte profil s přehledem svých karet

Jen jedna návštěva Zákaznického centra stačí k aktivaci uživatelského účtu žadatele, pokud už jste naším držitelem parkovací karty. Váš e-mail registrovaný z dřívější žádosti o kartu zaktivujeme jako přihlašovací jméno do Samoobsluhy, heslo si následně nastavíte sami podle pokynů systému. Neregistrujte se nově, ale kontaktujte Zákaznické centrum.
 
Pokud jste se nově přistěhovali a splňujete podmínky, vyzkoušejte Samoobsluhu rovnou na této stránce.

01.11.2021